Відсутність як легітимності, так і законності в призначенні Володимира Гройсмана прем’єр-міністром України,— є ознакою здичавілості в усіх гілках влади та в опозиції. А що найгірше, то й “четвертої влади” (стаття)

Сообщение от Вікторія Сорока 26.04.2016 0 Комментарий ПОЛИТИКА (ЛИБЕРАЛЬНЫЙ ВЗГЛЯД),ЛИБЕРАЛЬНЫЙ ВЗГЛЯД >>,

Передумови примушення  мафіозних груп усіх гілок влади та окремих її представників до лібералізму, як волевиявлення українців.

Вікторія Сорока, Леонід Харченко. 00:09, 26 квітня 2016 р.

 

Сьогоденні нотатки.

 

Відсутність як легітимності, так і законності в призначенні Володимира Гройсмана прем’єр-міністром України,— є ознакою здичавілості в усіх гілках влади та в опозиції. А що найгірше, то й “четвертої влади”.

 

Частина перша.

Ніхто з цивілізованих людей сьогодні не буде заперечувати ствердження п’яти прописних істин, які є ознаками демократії у будь-якому сучасному суспільстві, а саме:

1. забезпечення природних прав людини на життя, особисту свободу, на власність;

2. гарантії громадянських прав;

3. встановлення рівності усіх громадян перед законом;

4. встановлення вільної, ринкової економіки;

5. забезпечення відповідальності уряду і прозорості державної влади.

То чому ж “дозволяється” порушувати закон найвищим посадовцям?

Чому жодного разу не порушене кримінальне провадження за найбільший економічний злочин в країні?

За вкрадений гаманець впійманого злочинця судять. А за вкрадену посаду прем’єр-міністра поздоровляють всі чиновники, разом з Президентом взяті.

Чи, може, хтось скаже, що оманним шляхом здобута посада повинна залишатися у шахрая і після того, як інформація про це ставала надбанням громадськості? Серед пересічних службовців - я таких випадків не пам’ятаю.

Отже, відсутність коаліції забороняє за Конституцією призначення прем’єр-міністра в Україні. Про це однозначно записано у частинах 6 — 8 статті 83 Конституції.

 

У Верховній Раді України за результатами виборів і на основі узгодження політичних позицій формується коаліція депутатських фракцій, до складу якої входить більшість народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України.

Коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді України формується протягом одного місяця з дня відкриття першого засідання Верховної Ради України, що проводиться після чергових або позачергових виборів Верховної Ради України, або протягом місяця з дня припинення діяльності коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України.

Коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді України відповідно до цієї Конституції вносить пропозиції Президенту України щодо кандидатури Прем’єр-міністра України, а також відповідно до цієї Конституції вносить пропозиції щодо кандидатур до складу Кабінету Міністрів України”.

 

Жодного слова у Конституції про депутатську коаліцію. У Конституції є лише суб’єкт коаліція депутатських фракцій”.

І ніякий Конституційний суд не має права переписувати, перетлумачувати Конституцію. Це Закон прямої дії і такого ж самого прямого тлумачення.

Але зроблено інакше, злочинно і, таким чином, закладена основа соціальній революції. І єдиний, хто, в черговий раз, зможе дати справедливу законну оцінку правовій еквілібристиці усіх гілок влади, — це народ на вулицях.

Чому?

По-перше, порушені громадянські права виборців, які обирали депутатів, голосуючи за ті чи інші політичні сили.

Фракції, які увійшли до коаліції, яку такою оголосили, нараховують лише 222 народних депутата — 141 у фракції партії “Блок Петра Порошенка” та 81 у фракції партії “Народний фронт” (дані веб-порталу ВРУ).

Отже, Президент повинен був припинити повноваження Верховної ради 8 скликання. І були би дострокові вибори, на яких українці переформатували би парламент, у тому числі, і уряд. А це право в українського виборця забрали. Це кримінальне порушення.

По-друге, порушений принцип рівності перед Законом.

Гарант Конституції і правоохоронні органи повинні були покарати і нового прем’єр-міністра Гройсмана, і Верховну раду, не дивлячись на посади. Цього не зроблено.

Ні прокуратура, ні поліція/міліція, ні СБУ теж не відреагували на кримінальні порушення. А тепер, у тому числі, і на порушення українського законодавства Президентом України.

Чи кримінальне це правопорушення?

Усі відомі мені правознавці одностайні — так, це злочин.

У жодному із українських законів нема положення де народні депутати мають право створювати коаліцію.

А частина друга статті 19 Конституції України однозначна: “Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України”. Це означає, що державні службовці, у тому числі, народні депутати, Президент не мають права вчиняти будь-що, якщо ця дія не прописана в Законі.

 

 

Написать комментарий

Наиболее просматриваемые
Онлайн-конференция с Дмитрием Ярошем

Онлайн-конференция с Дмитрием Ярошем

Вікторія Сорока 23.01.2016 2
  Download video   Дмитро Ярош відповідає на запитання читачів "Сектора Правди" в студії телеканалу "ТБ-7" Подруга Терція: Доброго дня. Сьогодні...
Прочитайте больше
О платформе

О платформе "Инновационный фонд народная инициатива" рассказал Александр Хорольский

Вікторія Сорока 16.06.2016 3
  16.06.2016 О платформе "Инновационный фонд народная инициатива" рассказал Александр Хорольский...
Прочитайте больше