Ігор Точонов:

Кандидат економічних наук, підприємець.

Кандидат економічних наук, підприємець. Київ, Харків, Краматорськ, Україна.

Для забезпечення сталого розвитку української економіки та підтримки малого та середнього бізнесу необхідні фінансові вливання, які дадуть поштовх до росту українського виробництва. Тому ми спрямовуємо нашу діяльність на залучення інвестицій до українських підприємств.

Поважаючі себе бізнесмени повинні розуміти, що лише власними силами ми зможемо досягти успіху та розвивати свій бізнес. Тому залученням інвестицій до своїх справ маємо займатися ми самостійно: бізнесмени, економісти, виробничники, комерсанти, науковці.

Координатор взаємодії із зарубіжними учасниками. Спеціаліст з ІТ. Мюнхен, ФРН.

Координатор взаємодії із зарубіжними учасниками. Спеціаліст з ІТ. Мюнхен, ФРН.

Ділова людина не буде чекати біля моря погоди та сподіватися, вірячи байкам чиновників про те, що вони “притягнуть” інвестиції в наш бізнес, та будуть “піднімати” виробництво України. Єдине, що чиновники піднімуть, то це тільки свої статки, а  порядні бізнесмени, так і не побачать обіцяних інвестицій та інновацій.

Зараз, як і 20 років тому, стало дуже модно говорити про те, що Україні потрібна підтримка Заходу, що потрібне фінансове і технологічне вливання у виробництво, інакше більшість галузей народного господарства загине. Цим користуються усілякі

Економіст, банківська справа. Київ, Хмельницький; Україна

Економіст, банківська справа. Київ, Хмельницький; Україна.

пройдисвіти, які хочуть нажитися на чужому горі, які здатні тільки обдурювати, прикриваючись нами та нашим бізнесом.

Ми не дозволимо чиновникам від влади виступати від нашого імені та клянчити у ЄС та США гроші на “підняття вітчизняного виробництва”. Таке їх жебракування перед Західним світом приносить велику шкоду економіці та нашому бізнесу, оскільки породжує корупцію і, як наслідок, інфляцію.

Займатись впровадженням новітніх технологій і надходженням інвестицій у виробництво повинні тільки зацікавлені у цьому  бізнесмени, економісти, науковці та приватні особи, які хочуть започаткувати або розвинути свою справу.

Координатор взаємодії учасників, засновник єгерської асоціації. Київ, Україна.

Координатор взаємодії учасників, засновник єгерської асоціації. Київ, Україна.

Ми візьмемо кермування процесом надходження інвестицій до бізнесу у свої руки, ми не дозволимо чиновникам обдурювати себе та наших закордонних партнерів. Таким чином ми викорінимо корупцію із державного апарату та забезпечимо чесну, взаємовигідну співпрацю між українськими бізнесменами та закордонними інвесторами.

Кожен підприємець, що усвідомлює важливість економічної співпраці із закордонними партнерами, повинен вести свою діяльність відкрито таким чином, щоб інвестор мав можливість спостерігати, контролювати або долучатись до процесів

Координатор взаємодії з учасниками Форуму. Журналіст. Київська область; Україна

Координатор взаємодії з учасниками Форуму. Журналіст. Київська область; Україна.

виробництва, впровадження технологій та бути впевненим у майбутньому підприємства, в яке він вклав свої фінанси, а також певним у його майбутніх прибутках.

Як економіст, науковець і підприємець я буду неухильно впроваджувати ідеї Київського форуму серед українських та закордонних інвесторів, залучаючи їх до співпраці з вітчизняним виробником товарів та послуг. Я зі своїм підрозділом буду проводити моніторинг підприємств, вивчаючи перспективу інвестування у них. Побачене та проаналізоване нами, я презентуватиму інвесторам з зазначенням розміру та характеру вигоди стосунків з тим чи іншим бізнесом.

Вікторія Сорока:

Вважаю, що українці самостійно здатні створити собі необхідні умови для ведення та розвитку бізнесу. Кожен українець повинен мати можливість втілити у життя свої бізнес-ідеї, розпочати свою справу та розвивати її.

Координатор взаємодії з учасниками Форуму. Представник інвестора. Київська область; Україна

Координатор взаємодії з учасниками Форуму. Представник інвестора. Київська область; Україна

Залучення інвестицій до українських підприємств дасть можливість розвиватися бізнесу в Україні.

Крім того, необхідно, щоб бізнесмени, у свою чергу, розуміли, що потрібно весь час розширювати виробництва, організовувати діяльність таким чином, щоб створювати нові робочі місця. Лише розширення та одночасне впровадження ефективних технологій у кожному підприємстві може стати гарантією від занепаду цього конкретного виробництва чи торгівлі, а в цілому забезпечити підняття української економіки.

Лише злагоджена діяльність підприємств, організацій, підприємців та об’єднавчі процеси покращать стан української економіки та підвищать рівень життя у нашому суспільстві.

Фінансист, спеціаліст з ІТ, методології ринків, публіцист. Київ; Україна

Фінансист, спеціаліст з ІТ, методології ринків, публіцист. Київ; Україна

Тому вважаю за необхідне долучитись та долучати інших журналістів, операторів, режисерів, перекладачів, асистентів до роботи у проекті по залученню інвестицій для українського бізнесу.

Разом із командою буду регулярно інформувати про стан української економіки, бізнесу, презентуватиме за межами України підприємства та стартапи, а також знайомити потенційних бізнес-партнерів, інвесторів з порядними українськими бізнесменами та перспективними стартаперами, які є учасниками Київського форуму.

Також виконуватиму моніторингові та диспетчерські функції, сприятиму злагодженій співпраці журналістів, організаторів та

учасників Київського форуму, що неминуче призведе до успіху у поставлених цілях кожного учасника, а також Київського форуму представників бізнесу, привабливого для інвестицій, капіталовкладень, в цілому.

Agisheva1

Представник інвестора в Литві.

Є ведучою та автором телевізійних програм “Алло, ми шукаємо!..” та “Другий ешелон”. Автор телевізійних сюжетів на теми, що стосуються розвитку українських виробництв товарів та послуг.

Звертатися до нас можна з пропозиціями, запитаннями, побажаннями за адресою, телефонами та електронною поштою, розміщеними нижче або на цьому сайті шляхом подання своїх презентаційних та інших матеріалів на сторінці http://tbsim.com/registration-kyiv-forum/index.php/podaty-prezentacijni-materialy

Приєднуйтеся до нашої справи. Дописи, інтерв’ю, виступи, телевізійні програми з іншими членами виконавчого бюро Форуму дивіться на сторінках цього сайту серед публікацій на сторінці “Київського огляду”, в “Ахівах телепрограм”, під час онлайн трансляцій.

 

Виконавче бюро Київського форуму представників бізнесу, привабливого для інвестицій, капіталовкладень.

Адреса: 03148, м.Київ, пр-т Леся Курбаса, 2-Б, оф. 724; e-mail: investkyivforum@ukr.net 22-111-27 (у Києві), 050 149-52-02, 096 683-52-15, 063-174-46-12.