ДЕКЛАРАЦІЯ КИЇВСЬКОГО ФОРУМУ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСA, ПРИВАБЛИВОГО ДЛЯ ІНВЕСТИЦІЙ, КАПІТАЛОВКЛАДЕНЬ

Українська ділова спільнота, що об’єднала свої ділові прагнення заявляє:

– чесність при веденні бізнесу;

– відкритість, прозорість між партнерами;

– висока прибутковість капіталовкладень;

– надання гарантій захисту прав власності майна в бізнесі і капіталовкладень в нього;

– взаємна підтримка в економічній, соціальній, правовій діяльності та у забезпеченні безпеки бізнесу;

– захищаємо один одного від різних негативних правових і силових проявів органів влади, самоврядування, юридичних і фізичних осіб;

– цивілізовані правила взаємин з трудовими колективами, – ось ті риси, ознаки, фактори, що характеризують кожного з нас у Київському форумі представників бізнесу, привабливого для інвестицій і капіталовкладень.

Ми усвідомлюємо, що успішність, надійність, порядність бізнесу, який веде кожен з нас, є лише передумовою для капіталовкладень зарубіжних і українських інвесторів. А договори, укладені в рамках нашого форуму, – це стартовий сигнал для нашої напруженої роботи.

Ми впевнені, що результати нашої праці будуть позитивними, про що повинен дізнатися весь фінансовий, комерційний, в цілому, весь діловий світ.

Ми впевнені, що з нами, з українськими діловими людьми захоче мати справу добропорядний капітал, як український, так і інвестори з різних країн світу. Тому що це – своєчасно, надійно і перспективно.

За весь час існування незалежної України ніколи ще перед українським бізнесом, перед усіма нами, не стояло так гостро питання про величезну відповідальність перед своєю нацією, своєю країною, усім світом і майбутніми поколіннями.

За минулі чверть століття існування нашої нової держави, влада ніколи не дбала про розвиток бізнесу в Україні.

Її помисли були лише навколо питань прихватизації, рейдерства і привласнення бюджетних грошей через афілійовані їй так звані «бізнес-проекти». Хоча бізнес-проектами це складно назвати. Це банальні корупція, обкрадання власного народу та інші злочини.

У країні навіть “розжирів” новий прошарок – чиновники вищого ешелону влади – прокурори, судді, міністри та їх заступники, – новоспечені олігархи.
Вони і сьогодні за інерцією намагаються обкрадати нас, дивлячись на нові здорові паростки у відроджуваній країні.

І ми, як прихильники приватного права власності на засоби виробництва, усвідомлюємо, що всі українські чиновники – від провідного спеціаліста до міністра, до держслужбовця найвищого рангу, – маючи за своєю природою феодальний менталітет, зацікавлені посилювати свій вплив різними шляхами, тому його добровільно не віддаватимуть, не відмовляться від участі в мафіозних оборутках, від застосування схем казнокрадства, від корупції.

А бізнесу потрібне мінімальне втручання держави (держаних службовців) у справи виробництва бізнесом товарів чи послуг. Тому нам потрібно власноручно це забезпечити.

Ми знаємо, що ніхто цю роботу за нас не зробить, що її розпочати нам потрібно самостійно без сторонніх ініціатив. Тому що чекати їх від влади нам прийдеться дуже довго… і навряд чи ми їх дочекаємося.

Самостійно нам потрібно потурбуватися і про безпеку як нашого бізнесу, так і оточуючих нас членів суспільства, що не спроможні брати участь у виробництвах — дітей, пенсіонерів, інвалідів. І задля цього ми повинні створити відповідну інфраструктуру у відповідності до українського законодавства, норм звичаєвого права та міжнародних договорів, угод, конвенцій, меморандумів, а саме: боєздатну безпекову та охоронну, превентивно діючу.

Світовий досвід пропонує на першому етапі організації безпекових, антирейдерських та служб захисту інтересів учасників об’єднання використовувати мисливську організацію.

Саме в цей складний для нас час бізнес, без якого неможливе існування і самої країни (це було би як людський організм без кровоносної системи), повинен зміцнитися, взявши кермо країною в свої руки, приклавши максимум ініціативи, зусиль і вивести країну на шлях інтенсивного розвитку, на той рівень, який по праву вона заслуговує, маючи величезний потенціал за рахунок свого розташування, природних ресурсів, і, найголовніше, – працьовитого народу.

Розуміючи сьогоднішню готовність ділового світу Європейського Союзу, США, Японії і Південної Кореї протягнути нам не тільки руку підтримки , але й стати рівноправними партнерами в успішних бізнес-проектах, наш форум якраз і покликаний зблизити нас з ним, зробити контакти прямими, без п’ятого колеса в авто у вигляді корумпованих міністерств і відомств, без горе-бізнесменів-держслужбовців, без керівників державних акціонерних товариств, які взяли личину бізнесменів, але так і залишилися корумпованими чиновниками.

Ми покажемо, що український бізнес – стійкий, надійний, перспективний і привабливий для капіталовкладень.

Зі свого боку, всі ми, представники українських ділових структур, громадські діячі, прогресивні політики, учасники цього Форуму, в такий важливий для країни момент усвідомлюємо всю глибину відповідальності, що лежить зараз на нас: за нашими діями і вчинками представники світових фінансових кіл, наші потенційні партнери судять про весь український бізнесі і український народ.


Київський форум представників бізнесу,

привабливого для інвестицій, капіталовкладень.