ЗАХОДИ КИЇВСЬКОГО ФОРУМУ БІЗНЕСУ, ПРИВАБЛИВОГО ДЛЯ ІНВЕСТУВАННЯ, КАПІТАЛОВКЛАДЕНЬ

1. Пошук в Україні підприємств, бізнесу підприємців, привабливих для інвестицій та капіталовкладень та їх об’єднання, а також пошук в Україні та за кордоном інвесторів, банків, інвестиційних компаній та фондів для фінансування українського бізнесу. Щоденно.

2. Просування ділових проектів учасників Київського форуму серед закордонних ділових кіл та серед українських інвесторів. Щоденно.

3. Створення підприємств для інвесторів (фінансистів) з метою забезпечення фінансування привабливого бізнесу та гарантованого отримання дивідендів засновниками, акціонерами. При закінченні формування відповідного пулу.

4. Створення обєднань дрібних та середніх українських інвесторів (фінансистів) з метою забезпечення їм прямого доступу до виробництв товарів та послуг. Щоденно.

5. Презентації бізнес-проектів, привабливих для інвестування.

5.1. На сторінках веб-сайтів Київського форуму в німецькій інтернет-зоні .de, в інтернет-зоні США .us та загально користувальницькій інтернет-зоні .com проводяться постійно діючі презентації виробництв товарів та послуг, що надають підприємства, банки, інвестиційні компанії та фонди, власники бізнесів, підприємці, інвестори — учасники Форуму. Цілодобово, 24/7 (веб-сайти http://tbsim.com , http://tbsim.de , http://tbsim.us).

5.1.1. учасник реєструється на одному з кількох веб-ресурсів (веб-сайти http://tbsim.com , http://tbsim.de , http://tbsim.us) для участі у Форумі та його заходах, у тому числі, для розміщення презентаційної інформації на веб-сайті;

5.1.2. на будь-якому з сайтів Київського форуму учасники Форуму розміщують інформацію про свій бізнес, а також про можливі умови співробітництва з ними; організаційний відділ Форуму розміщує тексти презентацій учасників на інші веб-сайти Форуму різних інтернет-зон, перекладаючи їх на відповідні мови; для цього учасник подає готові презентаційні матеріали або доручає їх підготувати організаційному підрозділу Форуму.

6. Щоквартально проводяться конференції за участю власників бізнесів, підприємців, інвесторів, керівників підприємств, банків, інвестиційних компаній, фондів, представників дипломатичних місій (посольств, консульств тощо).

6.1. Програми конференцій в Україні:

6.1.1. виступи власників бізнесів, підприємців, інвесторів, керівників підприємств, банків, інвестиційних компаній та фондів;

6.1.2. презентації виробництв товарів та послуг, які проводять представники власників бізнесів, підприємців, інвесторів, керівників підприємств, банків, інвестиційних компаній та фондів;

6.1.3. особисті знайомства між учасниками (на фуршеті, протягом спільного обіду або вечері);

6.1.4. укладання попередніх договорів та угод.

7. Два рази на рік (за необхідності — в інший термін) проводяться конференції учасників Форуму у Мюнхені та у Нью-Йорку.

7.1. Програми конференцій за кордоном:

7.1.1. презентації виробництв товарів та послуг, які проводять представники власників бізнесів, підприємців, інвесторів, керівників підприємств, банків, інвестиційних компаній та фондів;

7.1.2. особисті знайомства між учасниками (під час фуршету);

7.1.3. укладання попередніх договорів та угод;

7.1.4. укладання договорів та угод.

8. Створення онлайн приймальні швидкого реагування та забезпечення її цілодобової роботи.

Повсякчасні швидкі розміщення у пресі відповідної інформації від учасників Форуму, включення в роботу правоохоронних державних органів та правозахисних неурядових організацій з метою забезпечення інтересів учасників Форуму. Цілодобово, 24/7.

9. Створення боєздатного безпекового, охоронного, превентивно діючого, антирейдерського підрозділу шляхом об’єднання мисливців та громадян, які їх підтримують, в територіальну організацію захисту інтересів учасників Форуму.

9.1. Реєстрація територіальних організацій мисливців та громадян, які їх підтримують.

9.2. Тренування, що забезпечують боєздатність та превентивність в діяльності підрозділів безпекової, охоронної, антирейдерської взаємодопомоги (за власною програмою).

9.3. Своєчасне реагування антирейдерського підрозділу. Цілодобово, 24/7.

10. Створення та організація діяльності лабораторії (підрозділу лобіювання інтересів учасників Форуму) модифікації, зміни, реформування українського законодавства по настановам учасників Форуму.

10.1. Діяльність підрозділу лобіювання. У будні.

11. Телевізійні програми про справи (бізнес) учасників Форуму на телевізійному каналі “ТБ-7”.

11.1. Щоденні інформаційно-аналітичні онлайн трансляції телепрограм за участю учасників Форуму.

11.2. Щотижнева аналітично-дискусійна онлайн трансляція телепрограми “Бізнес та складові, що могли би сприяти його розвитку”.

11.3. Щотижнева аналітично-дискусійна онлайн трансляція телепрограми “Інвестиції люблять високу доходність”.

12. Висвітлення поточних правових аспектів діяльності українського бізнесу на сторінках сайту Форуму.

До програми заходів можуть вноситися доповнення у відповідності до позицій учасників з тих чи інших аспектів.